ada

Statystyki

Popularność imienia ada w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia ada

Imię Ada to imię wywodzące się z hebrajskiego, oznaczające „doskonałość”. To piękne imię zyskało popularność dzięki postaci Ady Lovelace, pierwszej programistce komputerowej. Ada jest silną, inteligentną i ambitną osobą, która kocha wyzwania i nie boi się wychodzić poza swoją strefę komfortu. Jest towarzyska, ciekawa świata i ma silne poczucie obowiązku. Ma również dobre serce i jest gotowa pomagać innym. Ada wykazuje dużą odpowiedzialność i jest lojalna wobec swoich przyjaciół i rodziny. Jest to idealne imię dla osób, które chcą inspirować innych i być przykładem do naśladowania.

Imieniny

ada obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 12 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię ada: 7469.


To imię nosi 7467 kobiet. Imię to znajduje się na 209 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 98 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.