adrianna

Statystyki

Popularność imienia adrianna w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia adrianna

Adrianna to imię, które wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza „córkę Adriana”. Adrianna jest synonimem piękna i wdzięku. Jest to imię dla kobiet, które są pełne energii i optymizmu. Adrianna to idealny wybór dla dziewczyn, które chcą wyróżniać się w tłumie. Jest to imię, które świetnie pasuje do dziewczyn o silnym charakterze i silnych wartościach. Adrianna to kobieta, która jest odważna, lojalna i gotowa do podejmowania wyzwań. To imię jest wyjątkowe i piękne, a jego właścicielka z pewnością będzie wyróżniać się wśród innych.

Imieniny

adrianna obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 17 czerwca, oraz 8 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię adrianna: 33689.


To imię nosi 33689 kobiet. Imię to znajduje się na 118 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 52 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.