agnieszka

Statystyki

Popularność imienia agnieszka w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia agnieszka

Agnieszka to piękne imię, które oznacza 'święta'. Jest to imię nadane dziewczynkom w Polsce, ale również w wielu innych krajach. Agnieszka jest bardzo inteligentna, wrażliwa i pełna energii. Cechuje ją wielka ciekawość świata i wielka chęć do poznawania nowych rzeczy. Jest to osoba, która lubi pomagać innym i wspierać ich w trudnych sytuacjach. Agnieszka jest zawsze gotowa do pracy i zaangażowana w wszystko, co robi. Jest to osoba, która ceni sobie przyjaźń i jest bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół. Agnieszka jest piękną i mądrą osobą, która jest w stanie wnieść wiele dobrego do życia każdego, kto ją pozna.

Imieniny

agnieszka obchodzi imieniny 7 razy w roku w dniach: 21 stycznia, 2 marca, 20 kwietnia, 13 maja, 20 września, 16 listopada, oraz 24 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię agnieszka: 548636.


To imię nosi 548636 kobiet. Imię to znajduje się na 5 miejscu pod względem popularności w Polsce. To świadczy o tym, że jest to bardzo popularne imię wśród dorosłych Polek. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 118 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.