alan

Statystyki

Popularność imienia alan w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia alan

Alan to imię, które zyskało popularność wśród mężczyzn w XIX wieku. Może pochodzić z języka celtyckiego i oznaczać "wolność". Jest to imię, które wyraża silną wolę i determinację. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo odważne i zdecydowane. Są też zwykle dobrze zorganizowane i skupione na swoich celach. Alan to także imię, które wyraża wielką uczciwość i szacunek dla innych. Jest to imię, które wyraża wielkie poświęcenie i oddanie dla tych, których kocha.

Imieniny

alan obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 14 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię alan: 50637.


To imię nosi 2 kobiet.


To imię nosi 50635 mężczyzn. Imię to znajduje się na 91 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 38 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.