alicja

Statystyki

Popularność imienia alicja w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia alicja

Alicja to imię, które ma w sobie wyjątkową magię. Jest to imię bardzo popularne w Polsce, ale także i na świecie. Jego znaczenie to "prawdziwa szlachetność" i jest to dobrze widziane w wielu kulturach. Alicja jest niezwykle silną i odważną osobą, która nie boi się wyzwań. Ma w sobie wielką siłę, która pozwala jej osiągnąć wszystko, o czym marzy. Jest inteligentna, pracowita i pełna wytrwałości. Jest także bardzo wrażliwa i empatyczna wobec innych. Alicja jest idealnym przykładem tego, jak można osiągnąć wszystko, jeśli tylko się tego bardzo chce.

Imieniny

alicja obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 18 kwietnia, oraz 21 czerwca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię alicja: 251102.


To imię nosi 251102 kobiet. Imię to znajduje się na 23 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 8 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.