alisa

Statystyki

Popularność imienia alisa w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia alisa

Alisa to piękne imię, które wywodzi się z hebrajskiego słowa "Eliszabeth". Oznacza to "Bogu służąca". Alisa to silna i odważna osoba, która ma wielkie serce i wie, jak wykorzystać swoje talenty. Jest ciekawa świata, inteligentna i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Jest uparta i konsekwentna w dążeniu do celu, co pozwala jej osiągać sukcesy. Alisa jest również bardzo kreatywna i wyobraźniwa, co czyni ją wyjątkową. Jest to idealne imię dla dziewczynki, która będzie miała wielkie marzenia i będzie dążyć do ich realizacji.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię alisa: 6133.


To imię nosi 6130 kobiet. Imię to znajduje się na 227 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 106 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 3 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.