andrii

Statystyki

Popularność imienia andrii w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia andrii

Andrii to piękne imię pochodzące z Ukrainy, oznaczające „mężczyznę”. Jest to imię o silnym i energicznym charakterze, które nadaje swojemu nosicielowi silną wolę i determinację do osiągania celów. Osoby noszące to imię są zazwyczaj bardzo towarzyskie i lubią spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Są też bardzo ambitne, lubią wyzwania i są skłonne do wychodzenia poza swoją strefę komfortu, aby osiągnąć sukces. Andrii to osoby z poczuciem humoru, które są zawsze gotowe na nowe przygody i zmiany.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię andrii: 63381.


To imię nosi 27 kobiet. Imię to znajduje się na 2861 miejscu pod względem popularności w Polsce.


To imię nosi 63354 mężczyzn. Imię to znajduje się na 77 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 160 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.