angelina

Statystyki

Popularność imienia angelina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia angelina

Imię Angelina to imię niezwykłe, pełne uroku i magii. Kojarzy się z aniołami, którzy są wysłannikami miłości, nadziei i dobroci. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo wrażliwe, delikatne i kochające. Mają w sobie wielką siłę, która pozwala im pokonywać trudności i dążyć do celu. Angeliny są zazwyczaj bardzo piękne, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Są przyjacielskie, dobre i wyrozumiałe. Mają w sobie wielką moc, która pozwala im działać zgodnie z własnymi przekonaniami i realizować swoje marzenia.

Imieniny

angelina obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 29 kwietnia, 15 czerwca, oraz 14 lipca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię angelina: 4536.


To imię nosi 4536 kobiet. Imię to znajduje się na 263 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 157 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.