aniela

Statystyki

Popularność imienia aniela w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia aniela

Aniela to piękne imię pochodzące z języka hebrajskiego. Oznacza ono „Bóg jest moją łaską”. Jest to imię bardzo często wybierane przez rodziców w wielu krajach. Jego znaczenie jest bardzo ważne i wskazuje na silną więź z Bogiem. Osoby o tym imieniu są często bardzo wrażliwe, delikatne i uczynne. Są to osoby, które są bardzo dobrze zorganizowane, mają silny charakter i są bardzo odważne. Są to osoby, które lubią pomagać innym i są zawsze gotowe do niesienia pomocy. Są to osoby, które są bardzo towarzyskie, lubią się bawić i mają dużo energii. Aniela to piękne imię, które nadaje osobom o nim nazwanym wyjątkowy charakter.

Imieniny

aniela obchodzi imieniny 6 razy w roku w dniach: 4 stycznia, 27 stycznia, 30 marca, 1 maja, 10 lipca, oraz 18 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię aniela: 39294.


To imię nosi 39292 kobiet. Imię to znajduje się na 113 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 42 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.