beata

Statystyki

Popularność imienia beata w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia beata

Beata to piękne imię, które pochodzi od łacińskiego słowa „beatus”, co oznacza „błogosławiony”. Jest to imię wyjątkowe, ponieważ jest zarówno piękne, jak i mądre. Osoby noszące to imię są zwykle pełne energii i entuzjazmu. Lubią dzielić się swoją radością z innymi. Są to osoby, które mają w sobie wiele ciepła i współczucia. Zwykle są bardzo uprzejme i lubią służyć innym. Beata to kobieta, która jest silna i pozytywnie nastawiona do życia. Jest to kobieta, która ma silną wiarę w siebie i w swoje możliwości. Jest to osoba, która potrafi wykorzystać swój talent do osiągania wyższych celów. Beata to kobieta, która jest pełna miłości i dobroci, a także wspaniała przyjaciółka.

Imieniny

beata obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 8 marca, oraz 22 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię beata: 280756.


To imię nosi 280756 kobiet. Imię to znajduje się na 21 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 240 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.