cyprian

Statystyki

Popularność imienia cyprian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia cyprian

Cyprian to imię pochodzące z języka łacińskiego, które oznacza "mieszkańca Cypru". Jest to unikalne i niezwykle piękne imię, które nadaje się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo przyjacielskie i lubią otaczać się ludźmi. Są to osoby, które lubią poznawać nowych ludzi i współpracować z innymi. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo towarzyskie, ale także bardzo poważne, gdy trzeba. Są one również bardzo ambitne i skoncentrowane na osiąganiu swoich celów. Mają one również silny instynkt przetrwania i są w stanie zrobić wszystko, co w ich mocy, aby osiągnąć swoje cele.

Imieniny

cyprian obchodzi imieniny 4 razy w roku w dniach: 10 marca, 16 września, 26 września, oraz 3 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię cyprian: 6469.


To imię nosi 6469 mężczyzn. Imię to znajduje się na 199 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 149 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.