denis

Statystyki

Popularność imienia denis w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia denis

Denis to imię, które ma w sobie wyjątkową moc. Jest to imię niosące ze sobą wiele pozytywnych skojarzeń, takich jak silny charakter, pewność siebie i mądrość. Ten, kto nosi to imię, jest zazwyczaj osobą sprawiedliwą, lojalną i przyjazną. Denis jest również znany z tego, że potrafi zmienić swoje życie na lepsze, a jego determinacja i upór są godne podziwu. Denis jest wyjątkowym imieniem, które wywołuje szacunek i zaufanie.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię denis: 8290.


To imię nosi 13 kobiet. Imię to znajduje się na 4799 miejscu pod względem popularności w Polsce.


To imię nosi 8277 mężczyzn. Imię to znajduje się na 179 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 149 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.