dominika

Statystyki

Popularność imienia dominika w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia dominika

Imię Dominika to bardzo starożytne imię, które pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „panujący”. Dominika jest silna, odważna i niezależna. Jest bardzo inteligentna i ma wyjątkowy zmysł do rozwiązywania problemów. Ma wielkie serce i jest bardzo empatyczna. Jest też bardzo wrażliwa i czuła, ale potrafi też być twarda i zdecydowana. Dominika jest zawsze gotowa do wyzwań i wierzy w swoje możliwości. Ma wielkie marzenia i jest gotowa je zrealizować. Jest wyjątkowa i ma w sobie wielką siłę, która pozwala jej osiągnąć wszystko, o czym marzy.

Imieniny

dominika obchodzi imieniny 4 razy w roku w dniach: 6 czerwca, 6 lipca, 4 sierpnia, oraz 9 sierpnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię dominika: 122527.


To imię nosi 122527 kobiet. Imię to znajduje się na 55 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 69 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.