ewelina

Statystyki

Popularność imienia ewelina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia ewelina

Ewelina to piękne imię, które pochodzi z języka starożytnego greckiego. Oznacza ono "światło" lub "jasność". Ewelina jest silną i odważną osobą, która ma dużo energii i entuzjazmu do życia. Jest to osoba, która jest zawsze otwarta na nowe pomysły i lubi dzielić się swoimi zdolnościami z innymi. Ewelina jest bardzo towarzyska i lubi mieć ludzi wokół siebie. Jest także bardzo uprzejma i szanuje innych. Ewelina jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko miało silną wiarę i było dobrym przywódcą.

Imieniny

ewelina obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 26 maja, oraz 24 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię ewelina: 148260.


To imię nosi 148260 kobiet. Imię to znajduje się na 49 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 125 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.