fabian

Statystyki

Popularność imienia fabian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia fabian

Fabian to imię pochodzenia łacińskiego, które oznacza „zwycięzca”. Jest to imię bardzo popularne w wielu krajach, w tym w Polsce. Fabian jest osobą odważną, zdecydowaną, zdeterminowaną, zdolną do podejmowania trudnych decyzji. Jest to osoba ambitna, która nie boi się wyzwań i potrafi przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Fabian jest również bardzo przyjacielski i towarzyski. Potrafi zjednać sobie ludzi i zawsze jest gotowy do pomocy innym. Jego cechy charakteru są bardzo pozytywne, dzięki czemu jest lubiany i szanowany przez wszystkich.

Imieniny

fabian obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 20 stycznia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię fabian: 34134.


To imię nosi 34134 mężczyzn. Imię to znajduje się na 105 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 39 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.