gustaw

Statystyki

Popularność imienia gustaw w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia gustaw

Gustaw to imię, które ma silne korzenie w starożytnej mitologii słowiańskiej. Jego znaczenie to „mądry wojownik”. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo odważne, silne i wytrwałe. Są też bardzo lojalne i oddane swoim bliskim. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy innym i do dzielenia się swoimi umiejętnościami. Są też bardzo ambitni i zawsze starają się osiągać swoje cele. Są to osoby, które są pełne energii i pomysłów, a także ludzie, którzy są bardzo szczęśliwi i optymistyczni. Gustaw to imię, które z pewnością nada Twojemu dziecku niezwykłą siłę i wytrwałość.

Imieniny

gustaw obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 2 sierpnia, oraz 27 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię gustaw: 6612.


To imię nosi 6612 mężczyzn. Imię to znajduje się na 197 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 68 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.