hanna

Statystyki

Popularność imienia hanna w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia hanna

Hanna to piękne i silne imię, które wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza „łaskę” lub „łaskawość”. Kobiety o tym imieniu są zazwyczaj przyjacielskie, lojalne i pełne energii. Są one również znane z ich wytrwałości i wiary w siebie, co czyni je wyjątkowymi. Są one silne i uparte, ale jednocześnie bardzo wrażliwe. Osoby o imieniu Hanna są często bardzo kreatywne i inteligentne, a ich ciepło i życzliwość sprawia, że są one lubiane przez wszystkich. Są one również znane z tego, że są bardzo zorganizowane i zdyscyplinowane, co czyni je wyjątkowymi.

Imieniny

hanna obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 26 lipca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię hanna: 215818.


To imię nosi 215797 kobiet. Imię to znajduje się na 34 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 3 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 21 mężczyzn. Imię to znajduje się na 4650 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.