hubert

Statystyki

Popularność imienia hubert w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia hubert

Hubert to imię pochodzenia germańskiego, oznaczające „słońce” lub „światło”. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj energiczne, towarzyskie i mają wyraźny charakter. Są też bardzo pracowite, ambitne i wierne. Hubert może być wspaniałym przyjacielem, ale jego charakter może być czasem trudny do zrozumienia. Jest to osoba, która lubi działać, a nie tylko mówić. Jest to człowiek, który ma silną wolę i jest zdeterminowany do osiągania swoich celów. Hubert lubi wyzwania i jest zawsze gotowy do podjęcia nowych wyzwań. Jest to osoba, która lubi być w centrum uwagi i często wykazuje znaczną samodzielność.

Imieniny

hubert obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 3 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię hubert: 88427.


To imię nosi 88427 mężczyzn. Imię to znajduje się na 68 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 36 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.