iga

Statystyki

Popularność imienia iga w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia iga

Iga to piękne imię, które pochodzi z języka słowiańskiego i oznacza „słoneczko”. Osoby noszące to imię są zwykle energiczne, optymistyczne i pełne życia. Lubią dzielić się swoją radością z innymi i są bardzo towarzyskie. Są też ciekawe świata i chętnie uczą się nowych rzeczy. Mają silną wolę i są zdeterminowane w dążeniu do swoich celów. Przy tym wszystkim są też bardzo wrażliwe i czułe na potrzeby innych. Iga to świetny wybór dla osób poszukujących imienia o pozytywnym i radosnym nastroju.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię iga: 44742.


To imię nosi 44739 kobiet. Imię to znajduje się na 105 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 17 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 3 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.