ignacy

Statystyki

Popularność imienia ignacy w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia ignacy

Ignacy to imię, które kojarzy się z silną wolą, odwagą i pracowitością. Osoby noszące to imię są zazwyczaj bardzo ambitne, skoncentrowane na osiągnięciu sukcesu i zdobyciu uznania. Ignacowie są zdecydowani i nie lubią się poddawać. Są też towarzyscy i lubią spędzać czas z innymi ludźmi. Ignacowie są wytrwali w dążeniu do celu i wierzą w swoje możliwości. Mają w sobie dużo energii i entuzjazmu, które pozwalają im osiągać sukcesy. Są również lojalni wobec swoich bliskich, przyjaciół i współpracowników.

Imieniny

ignacy obchodzi imieniny 9 razy w roku w dniach: 3 lutego, 11 maja, 28 maja, 15 lipca, 21 lipca, 31 lipca, 22 września, 17 października, oraz 23 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię ignacy: 40964.


To imię nosi 40964 mężczyzn. Imię to znajduje się na 98 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Zdecydowanie tak! Zajmuje 11 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.