ireneusz

Statystyki

Popularność imienia ireneusz w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia ireneusz

Ireneusz to piękne i starożytne imię pochodzenia greckiego, oznaczające 'pokój'. Jest to imię, które ma głębokie znaczenie i uosabia pozytywne cechy, takie jak siła, spokój i wytrwałość. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo wyrozumiałe, uczciwe i lojalne. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy i wspierania innych. Mają zdolność do szybkiego przystosowania się do zmieniających się okoliczności i otaczających ich ludzi. Ireneusz jest idealnym imieniem dla osób, które szukają w życiu pokoju i harmonii.

Imieniny

ireneusz obchodzi imieniny 4 razy w roku w dniach: 25 marca, 6 kwietnia, 28 czerwca, oraz 26 sierpnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię ireneusz: 60003.


To imię nosi 60003 mężczyzn. Imię to znajduje się na 81 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 293 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.