ivan

Statystyki

Popularność imienia ivan w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia ivan

Ivan to imię, które ma słowiańskie korzenie. Oznacza ono "Bogu posłany" lub "Bóg jest łaskawy". Jest to silne i mocne imię, które symbolizuje siłę, odwagę i wytrwałość. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj energiczne, ambitne i wytrwałe. Są to ludzie, którzy wiedzą, czego chcą i są w stanie to osiągnąć. Są to ludzie, którzy są w stanie przezwyciężać trudności i dążyć do swoich celów. Mają silny charakter i są w stanie wytrzymać wszystko, co życie im zaserwuje. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do działania i są w stanie osiągnąć wszystko, o czym marzą.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię ivan: 48076.


To imię nosi 16 kobiet. Imię to znajduje się na 4020 miejscu pod względem popularności w Polsce.


To imię nosi 48060 mężczyzn. Imię to znajduje się na 92 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 134 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.