izabela

Statystyki

Popularność imienia izabela w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia izabela

Izabela to piękne imię wywodzące się z języka hebrajskiego i oznaczające „Bóg jest moją obroną”. Izabela to osoba z wielką wyobraźnią i kreatywnością, która lubi wyzwania i jest zawsze gotowa do działania. Jest ciepła, przyjazna i wesoła, a także przywiązana do swoich wartości i zasad. Jej optymizm i pozytywne nastawienie są zaraźliwe, a jej zaangażowanie i zaangażowanie w sprawy innych są godne podziwu. Izabela jest pełna energii i zawsze gotowa do wyzwań. Jest lojalna, uczciwa i oddana, a jej silny charakter i silna wola pozwalają jej osiągać wszystko, co sobie zaplanuje.

Imieniny

izabela obchodzi imieniny 4 razy w roku w dniach: 23 lutego, 16 marca, 14 lipca, oraz 3 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię izabela: 159380.


To imię nosi 159380 kobiet. Imię to znajduje się na 44 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 59 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.