jacek

Statystyki

Popularność imienia jacek w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia jacek

Jacek to imię, które kojarzy się z silnym i odważnym charakterem. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj energiczne, zdecydowane i ambitne. Lubią wyzwania i są bardzo zdeterminowane w osiąganiu swoich celów. Są to osoby, które potrafią zmotywować innych do działania i wykazują dużą odpowiedzialność. Są to także osoby, które mają wielki szacunek do siebie i innych. Mają silną wolę i potrafią stawiać czoła trudnościom. Są to ludzie, którzy są gotowi służyć innym i wspierać ich w ich celach.

Imieniny

jacek obchodzi imieniny 4 razy w roku w dniach: 10 lutego, 3 lipca, 17 sierpnia, oraz 11 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię jacek: 233021.


To imię nosi 233021 mężczyzn. Imię to znajduje się na 27 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 122 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.