joanna

Statystyki

Popularność imienia joanna w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia joanna

Joanna to piękne, kobiece imię, które jest bardzo popularne w Polsce. Joanna to kobieta silna i odważna, która nie boi się wyzwań. Jest inteligentna, zdolna, ambitna i zawsze dąży do celu. Ma zamiłowanie do sztuki i kultury. Joanna jest ciepła, serdeczna i opiekuńcza. Jest towarzyska i lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Jej życzliwość i dobre serce są zaraźliwe.

Imieniny

joanna obchodzi imieniny 11 razy w roku w dniach: 2 lutego, 4 lutego, 1 marca, 28 marca, 12 maja, 24 maja, 17 sierpnia, 21 sierpnia, 24 sierpnia, 26 sierpnia, oraz 12 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię joanna: 404892.


To imię nosi 404892 kobiet. Imię to znajduje się na 11 miejscu pod względem popularności w Polsce. To świadczy o tym, że jest to bardzo popularne imię wśród dorosłych Polek. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 63 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.