jolanta

Statystyki

Popularność imienia jolanta w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia jolanta

Jolanta to piękne imię, które zostało zaczerpnięte z języka łacińskiego i oznacza „zieloną włócznią”. Imię to jest często nadawane dziewczynkom w krajach Europy Wschodniej i jest uważane za jedno z najbardziej popularnych imion w tej części świata. Osoby noszące imię Jolanta są zazwyczaj pełne energii, wesołe i mają silne zasady moralne. Są zazwyczaj bardzo pracowite i zdeterminowane, aby osiągnąć swoje cele. Są także bardzo towarzyskie i lubią dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi. Ich zielona włócznia jest symbolem ich siły, wytrwałości i niezłomnego ducha, który pozwala im pokonywać wszelkie przeciwności.

Imieniny

jolanta obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 15 czerwca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię jolanta: 238489.


To imię nosi 238489 kobiet. Imię to znajduje się na 26 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 313 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.