julia

Statystyki

Popularność imienia julia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia julia

Julia to piękne, mądre i energiczne imię, które od dawna jest popularne wśród rodziców na całym świecie. Jego znaczenie to „z głębokiego serca” lub „mądra”. To imię jest związane z mądrością, odwagą i determinacją. Julia jest zazwyczaj pewna siebie i silna. Jest zdolna do wytrwałego dążenia do celu i podejmowania trudnych decyzji. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo towarzyskie i lubią otaczać się ludźmi. Są również pełne miłości i wyrozumiałości. Julia to imię, które wyraża wiele pozytywnych cech, które mogą być niezwykle przydatne w życiu.

Imieniny

julia obchodzi imieniny 7 razy w roku w dniach: 16 kwietnia, 22 maja, 21 lipca, 27 lipca, 30 lipca, 12 sierpnia, oraz 10 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię julia: 303234.


To imię nosi 303234 kobiet. Imię to znajduje się na 17 miejscu pod względem popularności w Polsce. To świadczy o tym, że jest to bardzo popularne imię wśród dorosłych Polek. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 6 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.