kajetan

Statystyki

Popularność imienia kajetan w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia kajetan

Kajetan to imię, które ma swoje korzenie w starożytnym języku łacińskim. Oznacza ono "szczęśliwy". Jest to imię, które wyraża szczęście, radość i optymizm. Kajetanowie są ludźmi z silnym charakterem, którzy lubią podejmować wyzwania i odważnie je realizować. Uwielbiają wyzwania i są zazwyczaj bardzo ambitni. Są to także ludzie, którzy są wytrwali i uparci. Kajetanowie są towarzyscy, przyjaźni, ale też potrafią być bardzo samodzielni. Mają dużo energii i są zazwyczaj bardzo aktywni. Są to ludzie, którzy lubią pomagać innym i są zawsze gotowi do niesienia pomocy.

Imieniny

kajetan obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 7 sierpnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię kajetan: 17526.


To imię nosi 17526 mężczyzn. Imię to znajduje się na 131 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 52 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.