kira

Statystyki

Popularność imienia kira w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia kira

Kira to piękne i unikalne imię, które pochodzi z języka japońskiego i oznacza „słońce” lub „światło”. Jest to imię niosące pozytywne skojarzenia, a jego nosicielki są zazwyczaj energiczne i optymistyczne. Są to kobiety, które lubią się bawić, są ciekawe świata i pełne pasji. Są to także osoby, które są silne i zdecydowane w dążeniu do swoich celów. Mają one tendencję do bycia liderami i są dumne ze swojej indywidualności. Kira to piękne imię, które jest idealne dla kobiet o silnej woli i wielu talentach.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię kira: 6244.


To imię nosi 6240 kobiet. Imię to znajduje się na 225 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 110 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 4 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.