kornelia

Statystyki

Popularność imienia kornelia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia kornelia

Kornelia to piękne imię, które kojarzy się z kobietą o wyjątkowym charakterze. Kornelia to osoba, która jest silna i niezależna, a jednocześnie ciepła i troskliwa. Ma w sobie wielką siłę i determinację do dążenia do swoich celów. Jest przyjacielska i uczciwa, a jej zaangażowanie w życie innych jest godne podziwu. Kornelia to kobieta z wielkim sercem i zdecydowanym charakterem, która jest w stanie zmienić świat na lepsze.

Imieniny

kornelia obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 31 marca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię kornelia: 49171.


To imię nosi 49171 kobiet. Imię to znajduje się na 94 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 25 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.