krystian

Statystyki

Popularność imienia krystian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia krystian

Imię Krystian to wyjątkowe imię, które wywodzi się od greckiego imienia Chrystos, co oznacza "zbawiciel". Jest to imię męskie, kojarzone z silnym charakterem, odwagą i siłą. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj odważne, nie boją się wyzwań i są w stanie podejmować trudne decyzje. Są też uważane za lojalnych, oddanych i wiernych przyjaciół. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy innym, a ich szlachetność i poświęcenie są godne podziwu. Osoby o imieniu Krystian są zazwyczaj energiczne, kreatywne i mają wiele pomysłów. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do podjęcia nowych wyzwań i zawsze szukają nowych sposobów na rozwiązanie problemów.

Imieniny

krystian obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 4 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię krystian: 111360.


To imię nosi 111360 mężczyzn. Imię to znajduje się na 60 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 72 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.