liliana

Statystyki

Popularność imienia liliana w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia liliana

Liliana to piękne imię, które pochodzi z języka łacińskiego i oznacza "kwiat lilii". Jest to imię wyjątkowe, gdyż łączy w sobie delikatność i piękno. Osoby noszące to imię są zazwyczaj uważane za wrażliwe, delikatne i zmysłowe. Są one zwykle uważane za bardzo dobrych przyjaciół i wspaniałych towarzyszy, którzy są zawsze gotowi do pomocy. Liliana jest również postrzegana jako osoba silna i niezależna, która potrafi wykorzystać swoje talenty do osiągnięcia celów.

Imieniny

liliana obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 14 lutego, oraz 4 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię liliana: 44645.


To imię nosi 44645 kobiet. Imię to znajduje się na 106 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 16 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.