magdalena

Statystyki

Popularność imienia magdalena w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia magdalena

Magdalena to piękne imię, które ma długą i bogatą historię. Jest to imię pochodzenia hebrajskiego, które oznacza "wysoką górę". Magdalena jest bardzo silną i pewną siebie osobą. Jej zdecydowanie i determinacja są inspiracją dla innych. Magdalena jest inteligentna i ma wyjątkowy dar do wszelkiego rodzaju sztuki, ponieważ jest bardzo wrażliwa i ma wielki talent. Jest również bardzo wrażliwa na potrzeby innych i jest gotowa poświęcić się, aby pomóc innym. Magdalena to piękne imię, które oznacza siłę i determinację.

Imieniny

magdalena obchodzi imieniny 6 razy w roku w dniach: 13 maja, 25 maja, 27 maja, 29 maja, 1 czerwca, oraz 22 lipca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię magdalena: 434695.


To imię nosi 434693 kobiet. Imię to znajduje się na 8 miejscu pod względem popularności w Polsce. To świadczy o tym, że jest to bardzo popularne imię wśród dorosłych Polek. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 51 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.