maja

Statystyki

Popularność imienia maja w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia maja

Maja to piękne imię, które ma swoje korzenie w języku słowiańskim. Oznacza ono „piękna” lub „miła”. Maja to imię, które wywołuje wiele pozytywnych skojarzeń, takich jak słońce, wiosna, radość i miłość. Maja to również silna i odważna osoba, która jest zawsze gotowa do podejmowania wyzwań. Jest to imię, które przyciąga ludzi i wywołuje uśmiech na twarzy. Maja to imię, które będzie idealnie pasować do wszystkich, którzy szukają niezwykłego imienia.

Imieniny

maja obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 9 kwietnia, 1 maja, oraz 12 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię maja: 175030.


To imię nosi 175030 kobiet. Imię to znajduje się na 41 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 5 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.