maksymilian

Statystyki

Popularność imienia maksymilian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia maksymilian

Maksymilian to imię, które niesie ze sobą wiele pięknych skojarzeń. Jest to imię wywodzące się z języka łacińskiego i oznaczające „największy”. Jest to imię silne, pełne męskiego charakteru, które nadaje się zarówno do noszenia przez mężczyzn, jak i kobiety. Maksymilian jest imieniem niosącym ze sobą wielkie przywileje, w tym wytrwałość, siłę i odwagę. Osoby noszące to imię są zazwyczaj otwarte na nowe doświadczenia i są gotowe do podejmowania wyzwań. Maksymilian to imię, które wyraża wielkie marzenia i aspiracje, a także pragnienia osiągnięcia sukcesu.

Imieniny

maksymilian obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 14 sierpnia, 12 października, oraz 27 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię maksymilian: 67359.


To imię nosi 2 kobiet.


To imię nosi 67357 mężczyzn. Imię to znajduje się na 75 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Zdecydowanie tak! Zajmuje 18 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.