marcelina

Statystyki

Popularność imienia marcelina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia marcelina

Marcelina to piękne imię, które wywodzi się z francuskiego łacińskiego imienia Marcellinus. Oznacza to „mały rycerz” lub „mężny”. Jest to imię, które kojarzy się z siłą, męskością i odwagą. Marcelina to osoba, która jest silna, odważna i zdecydowana. Jest zawsze gotowa do walki, by bronić tego, w co wierzy. Jest też bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół i rodziny. Marcelina jest niezwykle charyzmatyczna i energiczna. Ma wielką odwagę i pewność siebie, dzięki czemu jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Jej miłość do życia i wszystkiego, co wokół niej, jest zaraźliwa.

Imieniny

marcelina obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 31 stycznia, oraz 17 lipca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię marcelina: 43323.


To imię nosi 43323 kobiet. Imię to znajduje się na 109 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 19 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.