marian

Statystyki

Popularność imienia marian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia marian

Marian to imię, które od wieków jest szczególnie cenione i szanowane. Jest to imię, które jest często przywoływane jako symbol wiary, mądrości i siły. Marian jest synonimem wytrwałości i wytrwałości w dążeniu do celu. Jest to imię, które wyraża szacunek dla samego siebie i innych, jak również poszanowanie dla przyrody i świata. Marian to imię, które jest związane z piękną historią, w której występują wielkie postacie, które niosą nadzieję i wiarę w lepsze jutro.

Imieniny

marian obchodzi imieniny 5 razy w roku w dniach: 2 lutego, 9 lutego, 30 kwietnia, 11 października, oraz 17 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię marian: 133909.


To imię nosi 20 kobiet. Imię to znajduje się na 3539 miejscu pod względem popularności w Polsce.


To imię nosi 133889 mężczyzn. Imię to znajduje się na 52 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 259 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.