marianna

Statystyki

Popularność imienia marianna w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia marianna

Marianna to piękne i unikalne imię, które ma swoje korzenie w łacinie, gdzie oznacza „marię”. Marianna jest silną i odważną osobą, która wie, czego chce i jest w stanie osiągnąć swoje cele. Jest zdeterminowana i wytrwała w dążeniu do celu. Marianna jest też bardzo wrażliwa, delikatna i czuła, a jej uśmiech jest zaraźliwy. Jest przyjacielska i sympatyczna, a jej przyjaciele są jej największym skarbem. Marianna jest zawsze gotowa pomagać innym i wspierać ich w trudnych chwilach. Ma silne poczucie własnej wartości i wie, czego chce. Jest to imię, które wyraża wiele pięknych cech.

Imieniny

marianna obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 2 czerwca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię marianna: 121292.


To imię nosi 121290 kobiet. Imię to znajduje się na 56 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 57 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.