mariia

Statystyki

Popularność imienia mariia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia mariia

Mariia to piękne imię, które pochodzi z języka hebrajskiego i znaczy „drobna i urocza”. Jest to doskonałe imię dla dziewczynki, która lubi być w centrum uwagi. Mariia jest ciepła, wrażliwa i ma wielkie serce. Jest pomocna, przyjacielska i bardzo empatyczna. Jest to osoba, która lubi się bawić i ma wielkie poczucie humoru. Jest wspaniałym przyjacielem i ma wielkie serce do ludzi. Jest to osoba, która lubi dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi. Mariia jest szczęśliwa, kiedy może wspierać innych i zawsze jest gotowa do pomocy.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię mariia: 52049.


To imię nosi 52027 kobiet. Imię to znajduje się na 89 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 117 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 22 mężczyzn. Imię to znajduje się na 4418 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.