marlena

Statystyki

Popularność imienia marlena w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia marlena

Marlena to piękne imię, które jest pochodzenia łacińskiego. W dosłownym tłumaczeniu oznacza "z morza". Jest to imię bardzo popularne wśród kobiet w wielu krajach na całym świecie. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo towarzyskie, lubiące przebywać w towarzystwie innych ludzi. Są też wytrwałe w realizacji swoich celów, mają silną wolę i świetny zmysł organizacji. Marlena to osoba pełna energii i entuzjazmu, która zawsze jest gotowa do pomocy innym. Jest to zarówno silna, jak i wrażliwa osoba, która wie, jak wykorzystać swoje zdolności do realizacji swoich marzeń.

Imieniny

marlena obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 23 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię marlena: 48490.


To imię nosi 48490 kobiet. Imię to znajduje się na 95 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 132 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.