martyna

Statystyki

Popularność imienia martyna w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia martyna

Martyna to piękne imię, które jest zarówno silne, jak i delikatne. Symbolizuje połączenie siły i piękna. Imię to wywodzi się od słowa "marta", co oznacza wojowniczkę. Martyna jest osobą pełną energii, która lubi wyzwania i jest skłonna do ryzyka. Jest silna, odważna i uparta. Martyna jest również bardzo wrażliwa i empatyczna. Ma wielki szacunek dla innych i jest przyjacielska. Jest to osoba, która jest zawsze gotowa do pomocy i wspierania innych. Martyna jest również bardzo inteligentna i zdolna. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka silnego, odważnego i zdolnego imienia.

Imieniny

martyna obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 30 stycznia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię martyna: 141765.


To imię nosi 141765 kobiet. Imię to znajduje się na 50 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 47 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.