marzena

Statystyki

Popularność imienia marzena w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia marzena

Imię Marzena to pochodzące z języka polskiego imię żeńskie. Jego znaczenie można określić jako "marzenie" lub "marzycielka". Jest to imię bardzo popularne wśród Polek, zwłaszcza wśród osób starszych. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj osobami o wielkim sercu i wrażliwym charakterze. Są one często bardzo wrażliwe i potrafią przeżywać głębokie emocje. Marzeny są także wyjątkowo kreatywne i potrafią tworzyć piękne rzeczy. Ich marzenia są często bardzo ambitne i zawsze starają się je zrealizować. Są to osoby, które lubią dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą, a także być wsparciem dla innych.

Imieniny

marzena obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 26 kwietnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię marzena: 129686.


To imię nosi 129686 kobiet. Imię to znajduje się na 53 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 357 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.