maximilian

Statystyki

Popularność imienia maximilian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia maximilian

Maximilian to piękne i męskie imię pochodzenia niemieckiego. Jego znaczenie to „największy”. Imię to jest używane w wielu krajach, zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Jest to imię, które kojarzy się z silnym charakterem, odwagą i dążeniem do osiągnięcia wyższych celów. Może być też symbolizować wielką odwagę, jaką posiada osoba nosząca to imię, aby iść naprzód i osiągnąć sukces. Maximilian jest również uważany za imię, które wskazuje na wielką wytrwałość i upór, których potrzebuje każdy, kto chce osiągnąć wyższy poziom sukcesu.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię maximilian: 4135.


To imię nosi 4135 mężczyzn. Imię to znajduje się na 236 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 152 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.