melania

Statystyki

Popularność imienia melania w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia melania

Melania to imię pochodzące z języka łacińskiego i oznaczające "czarownica". To piękne i wyjątkowe imię, które nadaje się idealnie dla osób o wyjątkowej osobowości. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo inteligentne, ambitne i mają silny charakter. Są to ludzie, którzy lubią wyzwania i są gotowi do podejmowania trudnych decyzji. Są to także osoby, które są bardzo wrażliwe i troskliwe. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy innym. Są to osoby, które są w stanie znaleźć wspólny język z ludźmi z różnych środowisk.

Imieniny

melania obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 13 stycznia, oraz 31 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię melania: 7862.


To imię nosi 7862 kobiet. Imię to znajduje się na 203 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 62 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.