mia

Statystyki

Popularność imienia mia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia mia

Mia to piękne i zarazem oryginalne imię, które pochodzi z języka greckiego i oznacza miłość. Jest to imię, które wyraża wiele pozytywnych cech, takich jak zdolność do miłości, troski i współczucia. Mia jest również znana jako osoba, która jest pełna energii i ma silny charakter. Uwielbia wyzwania i jest bardzo ambitna, co sprawia, że jest wyjątkowo wszechstronna. Mia ma również zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji i jest bardzo dobrze wykształcona. To imię jest idealne dla wszystkich tych, którzy szukają silnego i odważnego charakteru.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię mia: 9600.


To imię nosi 9600 kobiet. Imię to znajduje się na 188 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 35 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.