michalina

Statystyki

Popularność imienia michalina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia michalina

Michalina to piękne, staropolskie imię, które pochodzi od hebrajskiego słowa „mikha”, co oznacza „który jest jak Bóg”. Imię to nosi w sobie wielką siłę i mądrość. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj wyjątkowo inteligentne, pełne pasji i energii. Są też zazwyczaj bardzo wrażliwe, szczere i empatyczne. Mają silną wolę i są w stanie osiągnąć wszystko, co sobie zaplanują. Michaliny są prawdziwymi przywódcami, którzy cenią sobie wolność i niezależność. Są również bardzo towarzyskie i lubią spędzać czas z przyjaciółmi. Mają zdolność do zauważania szczegółów i są bardzo kreatywne. Są w stanie wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do osiągnięcia sukcesu.

Imieniny

michalina obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 19 czerwca, 24 sierpnia, oraz 29 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię michalina: 54383.


To imię nosi 54383 kobiet. Imię to znajduje się na 86 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 18 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.