mieczysław

Statystyki

Popularność imienia mieczysław w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia mieczysław

Mieczysław to piękne, staropolskie imię, które pochodzi od słów miecz i sława. Jest to doskonałe imię dla osób, które cenią sobie odwagę i szacunek. Mieczysław jest znakiem męstwa, odwagi i szacunku. Oznacza on także wielkość i siłę. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj silne, odważne i mają szacunek do innych. Są też bardzo lojalne wobec swoich przyjaciół i rodziny. Mieczysław to imię, które przyciągnie do Ciebie szacunek, uznanie i szacunek.

Imieniny

mieczysław obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 1 stycznia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię mieczysław: 78995.


To imię nosi 78995 mężczyzn. Imię to znajduje się na 70 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 248 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.