milena

Statystyki

Popularność imienia milena w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia milena

Milena to piękne imię pochodzące z języka słowiańskiego. Oznacza ono "miłość" lub "miłość wielką". Tak jak wskazuje samo imię, Milena jest osobą, która kocha szczerze i głęboko. Jest bardzo wrażliwa i empatyczna, a także skłonna do poświęceń dla tych, których kocha. Jest silna, odważna i ma wielki szacunek do innych. Jest też świetnym przyjacielem i wspaniałym towarzyszem. Milena ma wielki potencjał, a jej wrodzone zdolności pozwolą jej osiągnąć sukces w życiu.

Imieniny

milena obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 24 stycznia, oraz 24 maja.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię milena: 75382.


To imię nosi 75382 kobiet. Imię to znajduje się na 71 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 33 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.