mira

Statystyki

Popularność imienia mira w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia mira

Mira to imię, które wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza „zdumiewająca” lub „oszałamiająca”. Jest to imię, które wyraża uczucia radości, zachwytu i zaskoczenia. Mira jest zazwyczaj nazywana imieniem dziewczynki, ale może być również używane jako imię dla chłopców. Może być też używane jako imię dla zwierząt, takich jak koty i psy. Imię Mira najczęściej kojarzy się z wytrwałością, wytrwałością i silną wiarą. Osoby o tym imieniu są często uważane za dobrze wychowane, spokojne i opiekuńcze. Mają skłonność do działania zgodnie z zasadami i są zazwyczaj lojalne wobec swoich przyjaciół.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię mira: 1335.


To imię nosi 1335 kobiet. Imię to znajduje się na 405 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 152 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.