miron

Statystyki

Popularność imienia miron w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia miron

Miron to imię, które pochodzi z języka starogreckiego i oznacza "miłość". Jest to imię bardzo popularne wśród mężczyzn w krajach południowo-wschodniej Europy. Osoby o imieniu Miron są zazwyczaj bardzo towarzyskie, mają silny charakter i są bardzo odważne. Są również bardzo uprzejmi i serdeczni, a ich życzliwość jest zauważalna dla wszystkich wokół nich. Są też bardzo ambitni i wytrwali w dążeniu do celu. Miron jest idealnym imieniem dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces i być szanowanymi przez innych.

Imieniny

miron obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 17 sierpnia, oraz 30 sierpnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię miron: 2189.


To imię nosi 2189 mężczyzn. Imię to znajduje się na 305 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 144 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.